Partneri klubu

Vážený partner,

vedenie futbalového klubu FC Rohožník si Vás dovoľuje osloviť s návrhom spolupráce Vašej spoločnosti s futbalovým klubom FC Rohožník.

História klubu sa začala písať ešte v roku 1919. V súčasnosti futbalový klub funguje ako občianske združenie, na čele ktorého je výkonný výbor. Výbor pracuje v 11 člennom zložení a kompletne sa stará o chod a fungovanie celého klubu. Klub vychováva približne 100 futbalistov v 6 družstvách, ktoré sú účastníkmi rôznych regionálnych líg.

Vedenie klubu Vás oslovuje predovšetkým s myšlienkou spolupráce pri rozvoji športu a futbalu mládeže v obci Rohožník a jej okolia.

Hlavným cieľom klubu je trvalo udržateľný rozvoj klubu, zlepšovanie a skvalitňovanie podmienok pre tréning a samotnú výchovu mladých futbalistov, udržanie kvalitatívnej úrovne futbalu v našej obci. Máme ambície posunúť futbal v regióne malackého okresu na vyššiu úroveň, podávať kvalitné výkony v III. lige, takisto ako predošlé sezóny umiestniť sa na popredných priečkach tabuľky a zabojovať o postup do II. DOXXbet ligy.

Máme naplánované rôzne projekty rozvoja samotného areálu klubu, ktoré zvýšia kvalitu podmienok pre trénovanie, regeneráciu a samotné futbalové zápasy všetkých družstiev. Vaša spoločnosť by sa mohla stať silným -partnerom pre futbalový klub a podieľať sa na rozvoji a úspechoch futbalistov všetkých vekových kategórií.

Fakty o klube:

– Seniorský A – tím účastník III: TIPOS najvyššej slovenskej ligy (v sezónach 2013/2014 a 2014/2015 skončili na druhej priečke v tabuľke III. Tipos ligy)

– Seniorský B – tím – účastník VI. ligy západ

– Dorastenecké mužstvo – účastník III. Ligy

– Žiacke družstvo – účastník regionálnej ligy

– Družstvá prípravky od 5 do 11 rokov – prípravkárske súťaže v rámci Bratislavského kraja

– Priemerná návštevnosť domáce futbalového zápasu A – tímu cca. 300 -400 divákov

– A – tím dvojnásobný účastník osemfinálového kola Slovenského pohára Slovnaft CUP v sezónach 2014/2015 a 2015/2016, priemerná návštevnosť 900 divákov, vyradenie tímov MFK Zemplín Michalovce, FK Dukla Banská Bystrica, MFK Dubnica nad Váhom.

– V areáli klubu sa nachádza – futbalové ihrisko, tréningové futbalové ihrisko s osvetlením (časť sa dokončuje a rozširuje), tréningové ihrisko s umelou trávou, tenisové kurty s betónovým podkladom, beach-volejbalové ihrisko, ubytovňa, tribúna, reštaurácia s letným altánkom, detské ihrisko.

V najbližšom čase chce vedenie klubu dokončiť plne funkčné tréningové ihrisko s osvetlením. Plány do budúcna zahŕňajú vybudovanie regeneračného centra pre futbalistov a verejnosť (fínska a parná sauna, vírivka, odpočiváreň, masážna miestnosť), rekonštrukcia tribúny, rekonštrukcia ubytovne, letné kúpalisko.

Čo Vám ponúkame?

Ako úspešnej spoločnosti Vám ponúkame reklamné priestory v areáli klubu. Umiestnenie reklamy na webovej stránke, na fanúšikovskej stránke facebooku, prezentovanie na rôznych reklamných materiáloch (šály, čapice, vlajky), printová forma reklamy pri vstupe do areálu, pre generálnych partnerov umiestnenie reklamy na drese družstiev, reklama na vychádzkovom oblečení družstiev, umiestnenie reklamy na spoločenských akciách klubu (už viac ako 10 rokov organizuje futbalový klub Memoriál Juraja Opravila, kde je priemerná návštevnosť približne 1000 ľudí), aktívna komunikácia so sponzorom, umiestnenie reklamy v reštaurácii.

Pre vedenie klubu by bolo cťou pracovať so silným partnerom ako ste Vy. Vaše logo bude súčasťou úspešného napredovania klubu, podpory športu mládeže, podpory športových aktivít u mládeže aj dospelých. Vaše logo bude vizitkou dobrého imidžu spoločnosti podporujúcej šport!

 

Partneri klubu