BOJ O ZOTRVANIE v II. Lige POKRAČUJE!

  • 27. apríla 2022
  • fcrohoznik
  • Novinky
  • 0
  • 354 Zobrazení

V sobotu 30.4. 2022 o 16:00 odohráme ďalší dôležitý zápas o záchranu v 2.lige, kde budeme čeliť rezerve tímu Slovan Bratislava „B“. Zo vzájomnej konfrontácie je na tom lepšie náš tím, ktorému momentálne patrí posledné 12. miesto záchrany s počtom bodov 26. Rezerve Slovanu momentálne patrí 14. miesto a stráca na Rohožník 4 body. Prvý vzájomný zápas sa odohral na Pasienkoch, kde sa podarilo nášmu tímu vyhrať najtesnejším rozdielom 0:1, keď jediný gól skóroval náš pravý záložník Marek Pittner. Vzájomná bilancia hovorí v prospech tímu Slovana „B“  2-0-3. Rezerve Slovanu sa cesta za záchranou skomplikovala minulotýždňovou prehrou v domácom prostredí proti tímu FC Hummené, s ktorým podlaha tesne 2:3.  Naopak podobný výsledok, ale s lepším koncom, odohrali naši hráči proti tímu Partizána Bardejov. 2 góly za naších strelil Marek Frimmel a tretí (víťazný) strelil Marek Pittner. Hráči Bardejova tlačili takmer celý druhý polčaš, keď sa im podarilo takmer vyrovnať po pokutovom kope. Náš brankár Adam Havlík tím podržal a pokutový kop chytil. Mimochodom už druhý v tejto sezóne. Opäť očakávame taktický súboj medzi tímami o záchranu, kde každý gól môže znamenať stratu nádeje na záchranu.

Veríme, že naši chlapci dotiahnu zápas do víťazného konca a udržia si tak pred Púchovom odstup. Zápas môžete sledovať na platforme futbalnet TV a Niké TV. Všetci držíme palce !

Ralboch do teho !

Share: