Doma proti Žiline!

  • 15. apríla 2022
  • fcrohoznik
  • Novinky
  • 0
  • 282 Zobrazení

Po neštastnej prehre proti tímu z Dubnice odohráme domáci zápas o 11:00 proti rezerve tímu Žiliny. Opäť nás čaká náročný duel proti silnému súperovi, ktorý je „defacto“ zachránený. Neočakáva sa však, že darujú zvyšné body svojim súperom. Zápas bude o útočnom štýle a protiútokoch, nakoľko remíza by bola v neprospech nášho tímu. To spôsobilo najmä absencia získaných bodov proti tímom Dubnice a Trebišovu. Momentálne náš tím stále drží nádeje v udržaní sa v II. Lige vo svojich rukách, no prípadné ďalšie zaváhania, sa budú snažiť tímy pod 12. miestom v tabuľke využiť a tak sa zachrániť. Žilina v jarnej časti súťaže získala 13 bodov a patrí jej momentálne 7. miesto so ziskom 35 bodov. Vyhrala 4 zápasy, vrátane posledného, kedy zdolala doma tím z Humenného vysoko 3:0. Mladíci zo Žiliny ťažia hlavne z rýchleho presunu do útočnej fázy, kde sú veľmi silní na lopte. Uvidíme zaujímavý zápas a dúfame, že všetky body zostanú doma. Prenos tohto zápasu môžete sledovať ONLINE na Niké TV alebo na platforme futbalnet TV. Držíme palce našim chalanom !

Ralboch do teho !

Share: