ZÁPAS SLOVENSKÉHO POHÁRA PROTI KOŠICIAM UŽ TÚTO NEDEĽU!

• fcrohoznik
  • Novinky
  • 0
  • 428 Zobrazení

FC Rohožník odohrá 21.11.2021 o 13:00 na domácom štadióne v Rohožníku 4. kolo Slovenského pohára – Slovnaft Cup proti súperovi z II. najvyššej ligy FC Košice. Naši chlapci majú čo vracať východniarom, s ktorými prehrali v rámci tohtoročného druholigového kolotoča 8. augusta 2021 v treťom kole vysoko 1:7. Bol to zápas, na ktorý nespomíname radi, keďže nám absolútne nevyšiel. S predchodcom súčasného klubu FC Košice (bývalé FC VSS Košice) sme sa už raz v Slovenskom pohári stretli, ešte ako tím pôsobiaci v III. lige BFZ. Osemfinálový zápas Slovnaft Cupu sme odohrali 4. novembra 2015 na štadióne v Rohožníku, ktorý sme prehrali 0:2. Góly v osemfinálovom zápase strelili za bývalé FC VSS Košice – v 50. minúte Karaš a v 83. minúte Serečin. Pre klub zo Záhoria to bol aj tak obrovský úspech hrať osemfinále Slovenského pohára proti tak kvalitnému súperovi ako boli Košice. Na štadión sa prišlo pozrieť viac ako 1000 divákov, ktorých naši chlapci odmenili bojovným výkonom, za ktorý si vyslúžili potlesk. V nedeľu budeme chcieť podať rovnako bojovný a kvalitný výkon zavŕšený víťazstvom. Motiváciou bude samozrejme odplata prehry z augusta 2021 a postup do osemfinále Slovnaft Cupu. Pohárové zápasy sú vždy trochu iné, majú iný náboj, tak ako pre hráčov aj pre divákov a proti Košiciam tomu nebude inak. Futbalový klub FC Rohožník pozýva na svoj štadión, v rámci aktuálnych pandemických opatrení, všetkých fanúšikov, aby prišli podporiť našich chlapcov na poslednom domácom zápase tejto jesene! Fanúšikova, ktorí sa nedostanú na štadión si môžu pozrieť zápas na FUTBALNET.TV