• fcrohoznik
  • Novinky
  • 0
  • 1040 Zobrazení

Chlapci, ďakujem za zážitok v druhom polčase…prvý polčas sa nehral futbal…len obrancovia Bernolákova sa učili hádzať auty čo najďalej od svojej brány. Vietor ovplyvnil hru, súper mal výhodu, našťastie len takú, že vietor fúkal proti nám, čo sa musíme naučiť, hrať proti vetru, no musí nám pomôcť aj kvalita ihriska….

Vyhrať druhý polčas 5:1, aj keď prehrávať 0:1 v 55.minúte to chce veľký charakter a chlapci to dokázali, čo ma nesmierne teší..je radosť pracovať s týmito chlapcami a ja vám chlapci verím, že naše úsilie bude mať ovocie. Tak šup do ďalšieho týždňa a v nedeľu nás čaká súper, ktorý so Slovanom jun. ( čo by za také kvalitné mužstvo dala Senica alebo Prešov vo Fortuna lige) odohralo vyrovnaný zápas. Fanúšikom veľká vďaka za podporu a prial by som si aspoň takú aj ďalší ligový zápas.