• Roman
  • Novinky
  • 0
  • 934 Zobrazení

Prvý prípravný zápas musím rozdeliť na prvý spokojný a druhý nespokojný polčas. V prvej
časti sme začali aktívne, vypracovávali sme si šance, držali sme loptu, súpera sme držali
ďaleko od našej brány, hrali sme aktívne a včas sme prerušovali náznaky súpera o rýchly
protiútok. Chybičky prvého polčasu sa časom dajú odstrániť, horšie to bude s odchodom
útočníkov a ich gólov. Máme však v mužstve gólových hráčov, verím, že sa to časom ukáže, aj
keď dnes sme mohli hrať aj tri zápasy a gól by sme nedali. Čo musím vytknúť v prvom polčase
je slabá efektivita, z tých 7-8 šancí musíme vsietiť nie gól, ale góly. A tým rozhodnúť zápas.
Druhý polčas po prestriedaní už z našej strany bol slabý z hľadiska kondície, organizácie
i kvality. Bol to však prvý zápas, ukázal nedostatky, i potrebu doplnenia kádra. Mladí chlapci
súpera v druhom polčase ukázali čerstvé sily ( 8 striedaní ), výbornú organizáciu, pre nás to
bol kvalitný kondičný zápas.
Zostava: Adamovič – Škuta, Zajíc, Kalanka, Ambra – Lorinczi, Filípek, Privrel, Benca – Uhrinec,
Horváth, striedali Havlík, Antič, Špoták, Jankovič, Sivák, Vrablic.