FC Rohožník
FC Rohožník
-:-
Aktuality

Na prvé kolo nového ročníka sme sa pripravovali zodpovedne, nastúpili sme na ihrisku súpera, ktoré
v minulom ročníku ako nováčik predvádzal sympatické výkony.
Od začiatku zápasu sme prevzali iniciatívu a po počiatočnom oťukávaní sa, sme súpera zaklincovali 4
gólmi v priebehu 15 minút a tým bol určený ráz zápasu. Som rád, že chlapci predviedli výkon, ktorý
naznačil veci nacvičované a zdokonaľované v tréningu, v druhom polčase sme nepremenili viacero
vyložených príležitostí, verím, že sme si nechali pušný prach do najbližších zápasov

Predošlá úspešná sezóna sa skončila, čas oddychu je za nami a už
začiatkom júla sme začali prípravu na novú sezónu 2017/18. V kádri
prišlo k minimálnym zmenám, do Rakúska odišiel Róbert Vaniš, aj touto
cestou mu v mene realizačného tímu ďakujem za výborne odvedenú
prácu, množstvo krásnych gólov, prihrávok a prajeme mu veľa úspechov.
V prípravnom období sme vyskúšali viacero adeptov na dres Rohožníka
a do novej sezóny počítame s chlapcami, ktorí veríme prinesú do
zápasov nový impulz.

Výbor futbalového klubu FC Rohožník Vás pozýva na 15. ročník Memoriálu Juraja Opravila, ktorý sa uskutoční dňa 15.7.2017 to je v sobotu na futbalovom štadióne v Rohožníku.

Program je nasledovný:
 Od 10:00 budú prebiehať zápasy prípraviek a žiakov.
 o 15:00 hodine sa stretnú spoluhráči a kamaráti Juraja Opravila.
 o 17:00 FC Rohožník - Malacky

Po skončení turnaja začne o 19:30  do tanca a na počúvanie  hrať skupina Kortina, známa z TV Šláger.
 Na občerstvenie bude pripravený guláš, pečienky, pivo, víno, nealko.
 Všetkých priaznivcov futbalu a dobrej hudby srdečne pozývame.